Novinky na Tvůj e-Mail:

registrovat // zrušit registraci
Poslední email: 15.5.2020
Nejbližší párty:
BIO // Životopis

Tomáš Pavlíček áka Tomangel se narodil roku 1980 v Teplicích, v současné době žije v Bavorsku Augsburg Německo. Hraní se věnuje od roku 2004, kdy si pořídil své první gramofony. Netrvalo dlouho a dostal příležitost se postavit poprvé před publikum v roli účinkujícího DJeje. Již od počátku vystupuje pod pseudonymem „DJ Tomangel".
První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat a získal rezidentní večer v klubu Unico ME v Teplicích a to pod názvem „Trance Effect Sound". Krátce na to se velkou měrou aktivně podílel na přípravách velice úspěšné a ojedinělé akce, která se zapsala do dějin teplické taneční scény pod názvem „Summer Session dnes jako Summer Sensation"od roku 2006, kde hostem večera byla uznávaná djka LayDee Jane, tato akce byla velkým odrazovým můstkem a začali přicházet nové a nové nabídky na hraní a rezidentní večery a to např. v klubech Fabric (OV), Mecca (Pha), Duplex (Pha), Roxy (Pha) Unico ME Club (TP), Babylon (LB) a další.
V počátcích hraní Tomangel preferoval reprodukci hudby pouze z gramofonů, v současné době však využívá hardwaru v kombinaci se softwarem Ableton a dále MIDI controller a klávesy. Současným vybavením tak dokáže ještě více působivě oslovit své posluchače, a to především díky využití zajímavých technik a nástrojů při živé reprodukci taneční hudby. V jeho repertoáru nalezneme velké množství pečlivě vybraných skladeb a labelů se zaměřením na taneční hudební žánry. Slyšet tak v jeho podání lze převážně progresivní styl muziky s trance. Momentálně Deep House až po Techno. Dbá jak na výběr opravdu kvalitních tracků, tak i na precizní technické zpracování přechodů. Při hraní si ale dokáže udělat čas i na své publikum, se kterým výborně komunikuje a díky tomu dokáže přivodit skvělou atmosféru.Díky velkým zkušenostem a naštěvováním klubů, jak halových akcí až po Open Air dokáže připravit vlastní residentní noc na maximální show !!!..
V září roku 2006 byl pozván na interview do internetového tanečního rádia „DanceRadio.cz", „Kiss Morava", „Evropa 2", „Fun 1" a „Sensation Factory", ale i zahraniční rádia „Ah.fm", „Dresden radio" kde dostal i hodinový prostory ve vysílání pro své sety. Tohoto interpreta jste mohli vidět po boku djských jmen jako jsou Ronski Speed, Africa Islam, Lucca, Michael Burian, Kyau & Albert, LayDee Jane, Peet & Tommy Rogers, Elite, Michael C, Chris Sadler, Marek Řeřicha, Tomáš Haverlik, Michal Poliak a spousty dalších. Mezi uznáváné DJeje řadí Tomangel především Paul Van Dyka, John Digweed, Sasha, Carl Cox nebo např. i Guy J. V poslední době se nebojí odehrát set ve stylu Deep House s Progessivním zvukem Techna.
Velkým úspěchem bylo vítězství v prestižní anketě O2 Dance Music Awards, kde Tomangel s velkým náskokem získal 1. místo v kategorii objev roku.
V současné době pracuje na své vlastní produkci, zaměřené na klasickou trancovou muziku s elektronickými prvky a breakbeatovými loopy. vydal i několik vlastních tracků, jeho produkci můžete zaslechnout v Live setech...

Referenční kluby:
- Kraftwerk Mitte (Dresden)
- Mellys (Dresden)
- Duplex Praha (PHA)
- Duplex Most (MO)
- Mecca (PHA)
-Roxy (PHA)
- Fabric (OV) 
- Face to Face (PHA)
-Bílý Kámen (Doksy)
- Centrum Babylon Music Club (LB)
- Unico Me Club (TP)
- 7 nebe (Brno)
- Shake club (LB)
- Saturnin (ÚL)
- Hrádek (LT)
- Zámek (Doksy)
- Freetekk Open Air (Dresden Germany)
- Pražské výstaviště (PHA)
- Ambrosia (LB)
- Imperium (LN) a mnoho dalších...

Rezidentní noci // ostatní:
- Summer Session nyní Summer Sensation
- Angel Night
- Electronic Effect Night
- Trance Euphoria